logo
beIN SPORTS HD 1
Paylaş:
25 Şubat 2020 Salı 16:16:52
futbol
16:30Menemenspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
basketbol
16:05Kings - SonicsCanlı
futbol
16:00Ala'ab Damanhour - Al-HammamCanlı
futbol
16:00Mansoura - DekernesCanlı
futbol
15:45Taqdom - Al-MojzelCanlı
basketbol
15:26NGTY Novosibirsk - SFUCanlı
futbol
15:15Brothers Union - Bashundhara KingsCanlı
futbol
15:15Khaleej Khor Fakkan - Jeddah ClubCanlı
tenis
13:00Liauw A Fong - Justina Mikulskyte
tenis
13:45Anett Kontaveit - Aryna Sabalenka
futbol
14:15Ceres - Than Quảng Ninh
futbol
14:15Hougang United - Chi Minh City
tenis
14:30João Sousa - Filip Krajinović
tenis
14:30Marina Melnikova - Anna Zaja
tenis
14:30Baykal/Stokke - Nefedova/Oliynykova
tenis
14:30Antonic/Dalakishvili - Arcidiacono/Brancaccio
futbol
14:45Volyn Lutsk - Aarhus Fremad
tenis
14:45Rublev/Khachanov - Klaasen/Marach
tenis
14:45Lamis Alhussein Abdel Aziz - Diāna Marcinkēviča
tenis
14:45Ganz/Duerst - Prisacariu/Halemai
tenis
14:45Viktoriya Tomova - Victoria Muntean
tenis
14:45Matteo Arnaldi - Artem Dubrivnyy
tenis
15:00Hubert Hurkacz - Alexander Bublik
tenis
15:00Glushko/Siskova - Bouzo Zanotti/Moreno Barranquero
tenis
15:00Julita Saner - Sophia Biolay
tenis
15:00Riccardo Balzerani - Emiliano Maggioli
tenis
15:15Barbora Zahlavova Strycova - Jelena Ostapenko
tenis
15:15Carla Suarez Navarro - Petra Kvitova
tenis
15:15Vera Zvonareva - Saisai Zheng
tenis
15:15Hradecka/Klepac - Babos/Mladenovic
tenis
15:15Ainitdinova/Kardava - Wargnier/Jorge
tenis
15:15Pavlovic/Evans - Gonzalez/Katarina
tenis
15:15Yecong - Moez Echargui
tenis
15:15Grace Piper - Brouleau
tenis
15:15Razborsek - Andrew Paulson
tenis
15:15Graca/Moroni - Cabral/Faria
tenis
15:15Kadhe/Ojeda Lara - Bothwell/Harris
futbol
15:30Legion Makhachkala - Dynamo Bryansk
basketbol
15:30Astra - Sava
tenis
15:30Valentyna Ivakhnenko - Magdalena Pantuckova
tenis
15:30Alkio/Feng - Mihaila/Türkmen
tenis
15:30Simion/Anil - Paulenka/Şalimova
tenis
15:30Wensveen/Lamens - Njiric/Potocnik
tenis
15:30Saveljic/Celebic - Demeroutis/Ernaelsteen
tenis
15:30Xilas/Thanos - Bergevi/Ruzgas
tenis
15:30Gaelle Desperrier - Alice Tubello
tenis
15:30Alexander Donski - Mark Whitehouse
tenis
15:30Korokozidi/Krasnova - Poznikhirenko/Heisen
tenis
15:30Manji/Stevenson - Ivanov/Yitbarek
futbol
15:45Pharco - Ghazl El Mahalla
tenis
15:45Daniel Evans - Fabio Fognini
tenis
15:45Kolodziejova/Skamlova - Bergen/Nepliy
futbol
16:00Express - Uganda Revenue Authority
futbol
16:00Dinamo Pančevo - Macva Bogatic
futbol
16:00Helsingborgs - Tekstilshchik Ivanovo
futbol
16:00Torpedo-BelAZ Zhodino - Sagadam Turkmenbasy
tenis
16:00Felipe Derdoy - Esteban Bruna
tenis
16:00Gabriel Alejandro Hidalgo - Lautaro Agustin Falabella
tenis
16:00Collins - Shaw
tenis
16:00Arianne Hartono - Pemra Özgen
tenis
16:00Kuznetsova/Pospelova - Anshba/Pachkaleva
tenis
16:00Guido Ivan Justo - Leonardo Lopez Linquet
tenis
16:15Aslan Karatsev - Hugo Gaston
tenis
16:30Yoshihito Nishioka - Pierre-Hugues Herbert
futbol
16:30Menemen Belediyespor - Adana Demirspor
futbol
16:30Busoga United - Wakiso Giants
futbol
16:30Proline - Tooro United
tenis
16:30Pavel Kotov - Antoine Hoang
tenis
16:30Sumit Nagal - Hugo Grenier
tenis
16:30Andrea Guerrieri - Alexander Erler
tenis
16:30Jiri Lehecka - Savriyan Danilov
tenis
16:30Lukas Klein - Tomas Vanko
tenis
16:30Petr Nouza - Jonas Trinker
tenis
16:30Barroso Campos/Canas Garcia - Araujo/Torres
tenis
16:30Bayard/Cacao - Heijer/Turchetti
tenis
17:00Ashleigh Barty - Laura Siegemund
tenis
17:00Dayana Yastremskaya - Sofia Kenin
tenis
17:00Elise Mertens - Yulia Putintseva
tenis
17:00Veronika Kudermetova - Belinda Bencic
futbol
17:00Strømmen - Oygarden
futbol
17:00North East United - Chennaiyin
futbol
17:00Vodice - Urania
tenis
17:00Jule Niemeier - Verena Meliss
tenis
17:00Scomparin/Schiavone - Bernardi/Ferrarolli
tenis
17:00Alessandro Bega - Federico Arnaboldi
tenis
17:00Hsieh/Strycova - Kichenok/Kichenok
tenis
17:30Nikoloz Basilashvili - Richard Berankis
futbol
17:30Koper - Opatija
futbol
17:30Lichtenberg 47 - Meuselwitz
tenis
17:30Janahi/Al Janahi - Koolhof/Mektic
tenis
17:30Sabanov/Sabanov - Vavassori/Margaroli
tenis
17:30Stefania Rubini - Jessica Pieri
tenis
17:30Myrtille Georges - Tessah Andrianjafitrimo
tenis
17:30Mohn/Hall - Bulgaru/Cascino
tenis
17:30Daniel Dutra da Silva - Mariano Kestelboim
tenis
17:30Franco Emanuel Egea - Leonardo Aboian
tenis
17:30Juan Bautista Otegui - Alejo Vilaro
tenis
17:30Boone/Osabuohien - Pitak/Pitak
tenis
17:30Daley/Dissanayake - Vedder/Visscher
tenis
17:30Morton/Morton - Barnett/Nicholls
tenis
17:30Binding/Patten - Walkow/Zielinski
tenis
17:30Samuelsson/Eriksson - Mackinlay/Hersey
tenis
18:00Pablo Carreno Busta - Stefanos Tsitsipas
futbol
18:00Vardarac - Çepin
futbol
18:00Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj
tenis
18:00Alexander Braun - Johannes Haerteis
tenis
18:00Carlos Gomez-Herrera - Kevin King
tenis
18:00Justin Boulais - Guilherme Clezar
tenis
18:00Minarik/Fekete - Ignatik/Setkic
tenis
18:00Pelle Boerma - Terence Atmane
tenis
18:00Brandao/Salgado - Coelho/Fanselow
tenis
18:00Goncalves/Maia - Winter Lopez/Roglan
futbol
18:15Polvorin - Villalbés
futbol
18:20Najoom - Al-Ta'ee
tenis
18:30Alison Van Uytvanck - Elena Rybakina
tenis
18:30Maxime Janvier - Jerzy Janowicz
tenis
18:30Bertola/Tresca - Forti/Frinzi
tenis
18:30Büyükakçay/Siegemund - Chan/Chan
tenis
18:30Dabrowski/Ostapenko - Alexandrova/Blinkova
futbol
18:55Hottain - Ohud Medina
tenis
19:00Garbine Muguruza - Ajla Tomljanovic
tenis
19:00Karolina Pliskova - Bernarda Pera
tenis
19:00Andrej Martin - Alejandro Davidovich Fokina
tenis
19:00Renzo Olivo - Pedro Sousa
tenis
19:00Thiago Monteiro - Leonardo Mayer
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor
futbol
19:00Safi - Rabat
tenis
19:00Goering/Rushiti - Popescu/C. Scholl
tenis
19:00Mitu/Paar - Koelzer/Kraus
tenis
19:00Caregaro/Ferrando - Sarra/Rosatello
tenis
19:00Facundo Diaz Acosta - Gonzalo Villanueva
tenis
19:00Sorgi/Cerundolo - Lopez Linquet/Marquiselli
tenis
19:00Adeshina/Cross - Wachaczyk/Christie
tenis
19:00Brouleau/Rosca - Gutierrez Carrasco/Cervino Ruiz
tenis
19:00Added/Hoyt - Johns/Paris
tenis
19:00Donski/Tamm - Hands/Emhardt
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
tenis
19:30Roberto Bautista-Agut - Jan-Lennard Struff
futbol
19:30Qadsia - Dhofar S.C.S.C.
futbol
19:30Bombada FutbolClub - Gunjur United
futbol
19:30Samger - 2 Infantry
futbol
19:30Young Africans Banjul - City
tenis
19:30Alexander Cozbinov - Luca Castelnuovo
tenis
19:30Donald Young - Li
tenis
19:30Sekou Bangoura - John-Patrick Smith
tenis
19:30Lukas Lacko - Sasi Kumar Mukund
futbol
20:00ANIF - Vöcklamarkt
futbol
20:00Assyriska Turabdin - Nässjö
futbol
20:00Barco - Pontellas
futbol
20:00Rapid București - ACSF Vointa Turnu Magurele
futbol
20:00Aluminij - Rudar Velenje
tenis
20:00Matias Franco Descotte - Cleeve Harper
tenis
20:00Shintaro Imai - Skander Mansouri
tenis
20:00Oceane Dodin - Julie Gervais
tenis
20:00Wenger/Martinez - Arnaldi/Maggioli
tenis
20:00Mattek-Sands/Flipkens - Mertens/Sabalenka
tenis
20:00Melichar/Xu - Duan/Kudermetova
tenis
20:30Maria Sakkari - Tereza Martincova
tenis
20:30Jabeur - Jennifer Brady
tenis
20:30Federico Delbonis - Martin Klizan
tenis
20:30Jozef Kovalik - Salvatore Caruso
futbol
20:30Jeddeloh - Atlas Delmenhorst
tenis
20:30Demoliner/Middelkoop - Goransson/Dellien
tenis
20:30Borg - Ernests Gulbis
tenis
20:30Kempen/Thombare - Fruhvirtova/Chwalinska
tenis
20:30Tomas Martin Etcheverry - Facundo Juarez
futbol
21:00Borstahusens - Lödde
futbol
21:00Moghreb Tétouan - Raja Beni Mellal
futbol
21:00Real Canamy Tlayacapan - Deportivo Nuevo Chimalhuacan
tenis
21:00Antoine Escoffier - Aleksandar Vukic
tenis
21:00Jeffrey John Wolf - James Ward
tenis
21:00Roberto Quiroz - Andrew Harris
tenis
21:00Borna Gojo - Lorenzo Giustino
tenis
21:30Liam Caruana - Aziz Dougaz
tenis
21:30Peng/Han - Bencic/Kenin
tenis
22:00Filip Horansky - Juan Pablo Patino-Samudio
tenis
22:00Robin Haase - Harold Mayot
tenis
22:00Diaz Acosta/Tirante - Burruchaga/Lingua Lavallen
tenis
22:00Merino/Pena Lopez - Villanueva/Hidalgo
futbol
22:30Europa Point - Boca Juniors Cebelitarık
futbol
22:30Ammanford - Pontypridd Town
futbol
22:30Taff's Well - Haverfordwest County
futbol
22:30Hartley Wintney - Farnborough
futbol
22:30Burgess Hill Town - Whyteleafe
tenis
22:30Emilio Gomez - Ricardo Rodriguez
tenis
22:30Kaichi Uchida - Dudi Sela
tenis
22:30Peter Polansky - Strong Kirchheimer
futbol
22:45Cardiff City - Nottingham Forest
futbol
22:45Huddersfield Town - Bristol City
futbol
22:45Luton Town - Brentford
futbol
22:45Queens Park Rangers - Derby County
futbol
22:45Motherwell - Mirren
futbol
22:45Blackpool - Bolton Wanderers
futbol
22:45Coventry City - Rotherham United
futbol
22:45Oxford United - Accrington Stanley
futbol
22:45Portsmouth - Milton Keynes Dons
futbol
22:45Shrewsbury Town - Tranmere Rovers
futbol
22:45Sunderland - Fleetwood Town
futbol
22:45United - Greenock Morton
futbol
22:45Dunfermline Athletic - Inverness
futbol
22:45Cheltenham Town - Northampton Town
futbol
22:45Grimsby Town - Newport County
futbol
22:45Aldershot Town - Boreham Wood
futbol
22:45Barnet - Dagenham & Redbridge
futbol
22:45Fylde - Notts County
futbol
22:45Maidenhead United - Ebbsfleet United
futbol
22:45Bristol Manor Farm - Frome Town
futbol
22:45Halesowen Town - Didcot Town
futbol
22:45Gosport Borough - Salisbury City
futbol
22:45Poole Town - Metropolitan Police
futbol
22:45Swindon Supermarine - Hayes & Yeading United
futbol
22:45Wimborne Town - Merthyr Town
futbol
22:45Alvechurch - Coalville Town
futbol
22:45Biggleswade Town - Lowestoft Town
futbol
22:45Hednesford Town - Peterborough Sports
futbol
22:45Royston Town - Stourbridge
futbol
22:45Billericay Town - Oxford City
futbol
22:45Chippenham Town - Concord Rangers
futbol
22:45Tonbridge Angels - Hampton & Richmond Borough
futbol
22:45Wealdstone - Chelmsford City
futbol
22:45Chichester City - Herne
futbol
22:45Heybridge Swifts - Tilbury
futbol
22:45East Thurrock United - Hornchurch
futbol
22:45Potters Bar Town - Haringey Borough
futbol
22:45Dunston - Marske United
futbol
22:45Pontefract Collieries - Clitheroe
futbol
22:45Buxton - Warrington Town
futbol
22:45Lancaster City - Whitby Town
futbol
22:45Mickleover Sports - Matlock Town
futbol
22:45Nantwich Town - United of Manchester
futbol
22:45Boston United - Gateshead
futbol
22:45Kettering Town - Brackley Town
futbol
22:45Telford United - Curzon Ashton
futbol
22:45Vauxhall Motors - Hyde United
futbol
22:45Dumbarton - Clyde
futbol
22:45Peterhead - Forfar Athletic
futbol
22:45Stranraer - Montrose
futbol
22:45Albion Rovers - Cowdenbeath
futbol
22:45Stirling Albion - Cove Rangers
futbol
22:45Ballyclare Comrades - Knockbreda
futbol
22:45Cardiff City - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Chelsea - Bayern Munich
futbol
23:00Napoli - Barcelona
tenis
23:00Federico Coria - Juan Ignacio Londero
futbol
23:00West Bromwich Albion - Preston North
futbol
23:00Deportivo Español - Club Atlético Victoriano Arenas
futbol
23:00Yupanqui - Club Defensores de Cambaceres
futbol
23:00Ards - Dergview
tenis
23:00Lama/Seyboth Wild - Baena/Davidovich Fokina
tenis
23:00Gage Brymer - Gabriel Diallo
tenis
23:00Harry Bourchier - Alex Rybakov
futbol
23:00Chelsea - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Napoli - Barcelona (beIN SPORTS HD 1)
tenis
23:30Sitak/Sharan - Monteiro/Romboli
tenis
23:30Arguello/Egea - Galarza/Juarez
futbol
23:35Club Almirante Brown - Deportivo Armenio
futbol
00:00Santiago Morning - Cobreloa
tenis
00:00Nam/Song - Hidalgo/M. Redlicki
tenis
00:00Nedunchezhiyan/Sriram Balaji - Istomin/Cozbinov
tenis
00:30Nick Chappell - Akira Santillan
tenis
01:00Damir Dzumhur - Grigor Dimitrov
tenis
01:00Radu Albot - Pedro Martinez Portero
tenis
01:00Taro Daniel - Soon-Woo Kwon
tenis
01:00Kaja Juvan - Venus Williams
tenis
01:00Katie Boulter - Jasmine Paolini
tenis
01:00Zhu - Katarina Zavatska
futbol
01:15River Plate Montevideo - Atletico Grau
tenis
01:30Perrin/Hsu - Danilovic/Jovic
futbol
02:00Sporting Canamy - Pioneros de Cancun
tenis
02:00Yusuke Takahashi - Tatsuma
tenis
02:00Aragon/Kwiatkowski - Novikov/Harrison
tenis
02:00Blanch/Ficovich - Ore/Rapp
tenis
02:00Halbauer/Chang - Guillermo/Tjandramulia
tenis
02:30Paolo Lorenzi - Alejandro Tabilo
tenis
02:30Alex Bolt - Felix Auger Aliassime
tenis
02:30Steve Johnson - Dusan Lajovic
tenis
02:30Leylah Annie Fernandez - Nina Stojanovic
tenis
02:30Sara Errani - Sara Sorribes Tormo
futbol
02:30Rangers - Unión San Felipe
tenis
02:30Watson/Hibino - Kovinic/Jakupovic
tenis
03:00Jason Jung - Alexander Zverev
futbol
03:00Conaree United - Fast Cash Saddlers United
basketbol
03:00Texas AM - Kentucky (S SPORT 2 HD)
futbol
03:30Goiás Esporte Clube - Club Sol de América
futbol
03:30River Plate Asuncion - Deportivo Cali
futbol
03:30Sport Huancayo - Argentinos Juniors
futbol
03:30Atlético Tucumán - Independiente Medellín
tenis
03:30Manuel Guinard - Tobias Simon
futbol
03:40Leones - Atlético Huila
tenis
04:00Taylor Harry Fritz - John Millman
futbol
04:00Nikaragua - Panama
futbol
04:00Atlanta United - Motagua
tenis
04:00Bondarenko/Fichman - Bouzkova/Voracova
tenis
04:30Rafael Nadal - Pablo Andujar
tenis
04:30Benjamin Lock - Geoffrey Blancaneaux
tenis
04:30Karlovic - Evan King
tenis
05:00Christina McHale - Lauren Davis
tenis
05:00Shelby Rogers - Katie Volynets
tenis
05:00Sloane Stephens - Renata Zarazua
tenis
05:00Hiroko Kuwata - Abigail Tere-Apisah
tenis
05:00Naiktha Bains - Erika Sema
tenis
05:30Usue Maitane Arconada - Caroline Dolehide
tenis
05:30John Isner - Mischa Zverev
tenis
05:30Kalinskaya/Potapova - Kravchuk/Olmos
futbol
06:00Cruz Azul - Portmore United
tenis
06:00Tobias Kamke - Filip Peliwo
basketbol
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
tenis
06:30Paige Mary Hourigan - Irina Ramialison
tenis
07:00Nick Kyrgios - Humbert
tenis
08:00Gabriella Da Silva Fick - Asia Muhammed
tenis
08:00Ching - Talia Gibson
tenis
08:00Zuzana Zlochova - Ivana Popovic
futbol
09:15Ganggam - Nisa
tenis
09:30Parnaby/Smith - Culley/Preston
tenis
10:00Ergi Kirkin - Gianluigi Quinzi
tenis
10:00Fabian Marozsan - Edan Leshem
tenis
10:00Jonas Forejtek - Alen Avidzba
tenis
10:00Marko Miladinovic - Dimitar Kuzmanov
tenis
10:00Marsel Ilhan - Holger Vitus Nodskov Rune
tenis
10:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Michael Vrbensky
tenis
10:00Pedro Cachin - Vaclav Safranek
tenis
10:00Yshai Oliel - Yunseong Chung
futbol
10:00Clarence United - South Hobart
tenis
10:00Kubareva/Pepelyaeva - Tikhonova/Charaeva
futbol
11:00Rodina Moskova - Tom Tomsk
futbol
11:00Kampot - Kong
futbol
11:00Kandal - Kampong Speu
futbol
11:00Kep - Preah Sihanouk
futbol
11:00Dinh - TTBD Phu Dong
tenis
11:00Krawietz/Mies - Rojer/Tecau
tenis
11:00Filipa Santos - Oana Gavrila
tenis
11:00Anna Ukolova - Lina Glushko
tenis
11:00Ines Murta - Emily Appleton
tenis
11:00Mariam Dalakishvili - Anna Siskova
tenis
11:00Federico Iannaccone - Kelsey Stevenson
tenis
11:00Francesco Maestrelli - Vaughn Hunter
tenis
11:00Luca Nardi - David Poljak
tenis
11:00Ryan Nijboer - Lorenzo Rottoli
tenis
11:00Simon Yitbarek - Chien-Hsun
futbol
11:30Makassar - Shan United
futbol
11:30Becamex Binh Duong - XSKT Can Tho
tenis
11:35Nina Potocnik - Wensveen
tenis
12:00Novak Djokovic - Philipp Kohlschreiber
tenis
12:00Marcelo Tomas Barrios Vera - Hugo Dellien
tenis
12:00Botic Van De Zandschulp - Alex Molcan
tenis
12:00Jiri Vesely - Mathias Bourgue
tenis
12:00Brkic/Vega Hernandez - Nielsen/Puetz
tenis
12:00Doumbia/Reboul - Bolelli/Mergea
tenis
12:00Granollers/Martos Gornes - Borg/Perchicot
tenis
12:00Inglot/Qureshi - Benchetrit/Stakhovsky
tenis
12:00Molchanov/Hsieh - Halys/Lamasine
tenis
12:00Aziz Kijametovic - Long Yeung
tenis
12:00Hugo Schott - Thomas Laurent
tenis
12:00Paul Woerner - Guillaume Dermiens
tenis
12:00Vinayak Sharma Kaza - Nicolas Alvarez Varona
tenis
12:00Alice Rame - Franziska Sziedat
tenis
12:00Andreea Prisacariu - Sina Herrmann
tenis
12:00Carole Monnet - Valentina Ryser
tenis
12:00Fiona Ganz - Gergana Topalova
tenis
12:00Irys Ekani - Natalia Orlova
tenis
12:00Jacqueline Cabaj Awad - Hong Yi Cody Wong
tenis
12:00Jenny Duerst - Nadia Echeverria Alam
tenis
12:00Marie Villet - Joanna Zawadzka
tenis
12:00Krupenina/Shytkouskaya - Saner/Hoedt
tenis
12:00Janos Fekete - Albano Olivetti
tenis
12:00Patrik Rikl - Pavel Nejedly
tenis
12:00Peter Benjamin Privara - Leandro Riedi
futbol
13:00BUFC - Kerala
tenis
13:00Dennis Novak - Karen Khachanov
tenis
13:00Gael Monfils - Yasutaka Uchiyama
tenis
13:00Anton Matusevich - Patrick Foley
tenis
13:00Bart Stevens - Added
tenis
13:00Evan Furness - Karl Friberg
tenis
13:00George Houghton - Christopher Heyman
tenis
13:00Jeremy Jahn - Jonathan Mridha
tenis
13:00Kristjan Tamm - Louis Wessels
tenis
13:00Hands - Sean Hodkin
tenis
13:00Valentin Royer - Christian Samuelsson
tenis
13:30Riccardo Bonadio - Peter Bothwell
futbol
13:45Rotor Volgograd - Mordovia Saransk
futbol
13:45Chiangmai - Kasetsart Üniversitesi
futbol
13:45Samut Sakhon - Siam Navy
futbol
13:45Chiangrai United - Trat
futbol
13:45Chonburi - Nakhon Ratchasima
futbol
14:00Kaya - Tampines Rovers
futbol
14:00Flora Tallinn - Sogndal Fotball
futbol
14:00KhonKaen - Nong Bua Pitchaya
futbol
14:00Udon Thani - Sisaket
futbol
14:00Suphanburi - Prachuap
futbol
15:00KFUM - HamKam
futbol
15:00Spartak Zdrepceva - Mladost Lučani
futbol
15:00Ayutthaya United - Phrae United
futbol
15:00Lampang - Uthai Thani
futbol
15:00Nakhon Pathom United - Ranong
futbol
15:00Bangkok Glass - Police Tero
futbol
15:00Ratchaburi - Buriram United
futbol
15:00Sukhothai - Port
tenis
15:00Mats Moraing - Enzo Couacaud
futbol
15:30Al-Qadisiyah - Ain Al-Atawlah
futbol
15:55Al-Bukayriyah - Al-Nahda Club Al-Khobar
futbol
16:00Inđija - Crvena Zvezda
futbol
16:00Najran - Al-Shoulla Al Kharj
futbol
16:00Chai - Khon Kaen United
futbol
16:00Customs United - Chiangmai United
futbol
16:00Rayong - Muangthong United
futbol
16:00Samut Prakan City - Bangkok United
futbol
16:00Police - Kampala Capital City Authority
futbol
16:00Kyanos Astir Varis - Kryoneri
futbol
16:00Marko - Palliniakos
futbol
16:30Akhisar Belediyespor - Giresunspor
futbol
16:30Altınordu - Erzurumspor
futbol
16:30Al-Shorta Baghdad - Baghdad
futbol
16:30Tabor Sežana - Domžale
futbol
16:30Mbarara City - FC
futbol
16:30Vipers - Maroons
futbol
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Bengaluru - Maziya
futbol
17:00Avellino 1912 - Paganese Calcio 1926
futbol
17:00Picerno - Calcio Catania
futbol
17:00Sicula Leonzio - Casertana
futbol
18:00Bulgaristan - Beyaz Rusya
futbol
18:00Kharaitiyat - Bidda
futbol
18:00Al-Markhiya Sports Club - Al-Mesaimeer Sports Club
futbol
18:00Lusail - Waab
futbol
18:00Muaither - Al Shamal
futbol
18:00Salamis Famagusta - Anorthosis Famagusta
futbol
18:00Sarpsborg 08 - Torpedo Moskova
tenis
18:00Arends/Pel - Coria/Londero
tenis
18:00Arneodo/Begemann - Bagnis/Cuevas
tenis
18:00Delbonis/Duran - Barrios Vera/Tabilo
tenis
18:00Jebawy/Zelenay - Arevalo/O'Mara
tenis
18:00Blake Mott - Brayden Schnur
tenis
18:00Collin Altamirano - Arthur Rinderknech
tenis
18:00Patrik Niklas-Salminen - Maxime Cressy
tenis
18:00Vasek Pospisil - Kacper
tenis
18:00Blancaneaux/Grills - Drzewiecki/Oliveira
tenis
18:00Lenz/Santillan - Broady/Clayton
tenis
18:00Lock/Lock - Bourchier/Peliwo
tenis
18:00Lovett/Cerretani - Niklas-Salminen/Heliovaara
tenis
18:00Aleksandar Kovacevic - Marc Polmans
tenis
18:00Diego Hidalgo - Jurij Rodionov
tenis
18:00Sung - Lloyd Glasspool
tenis
18:00Matija Pecotic - Cedrik-Marcel Stebe
tenis
18:00Glasspool/Lawson - Verbeek/Smith
tenis
18:00Gomez/Quiroz - King/Yang
tenis
18:00Gonzalez/Roelofse - Lindstedt/Polansky
tenis
18:00Lammons/Huey - Prashanth/Ramanathan
basketbol
18:00OGM Orman - İTÜ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:15Ittifaq Maqaba - Malkiya Club
futbol
18:15Sitra Club - Town
futbol
18:20Jeel Club - Jabalain
futbol
18:30Vibonese Calcio - Virtus Francavilla
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor
futbol
19:00Flekkerøy - Jerv
futbol
19:00Mura 05 - Maribor
tenis
19:00Polmans/Harris - Arias/Bangoura
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:05Al-Ansar Medina - Al-Kawkab
futbol
19:15Fakel Voronezh - Rostov-on-Don
futbol
19:30Tidjikja - Police
futbol
20:00Braga - Rangers
futbol
20:00Ethnikos Achna - Apollon Limassol
futbol
20:00Čukarički - Voždovac
futbol
20:00Mačva Šabac - Backa Topola
futbol
20:00Napredak Kruševac - Radnik Surdulica
futbol
20:00FK - Javor Ivanjica
futbol
20:00Vojvodina - Radnički Niš
futbol
20:00Partizan Belgrade - Proleter Novi
futbol
20:00Celje - AŠK Bravo Publikum
tenis
20:00King/Reese - Guinard/Rinderknech
futbol
20:00Braga - Glasgow Rangers (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Deportivo Linares - Huétor Vega
futbol
20:30Bisceglie 1913 Don - Viterbese Castrense
futbol
20:30Teramo - Potenza
futbol
20:30Cavese - Rende
futbol
20:30Lunds - Trelleborgs
futbol
21:00Hennef 05 - Alemannia Aachen
futbol
21:00Viktoria Glesch Paffendorf - Duren
futbol
21:00Akarps - Lunds
futbol
21:3003 Hilden - Sportfreunde Baumberg
futbol
21:30Blau-Weiss Friesdorf - Pesch 1956
futbol
21:30Germania Windeck - Viktoria 08 Arnoldsweiler
futbol
21:30Antoniano - San Roque de Lepe
futbol
21:30Sahel Mauritania - Kedia
futbol
22:00Ciudad de Lucena - Xerez
futbol
22:30College 1975 - Mons Calpe
futbol
22:30Maracena - Atlético Mancha Real
futbol
22:45Blackburn Rovers - Stoke City
futbol
22:45Fulham - Swansea City
futbol
22:45Hull City - Barnsley
futbol
22:45Middlesbrough - Leeds United
futbol
22:45Millwall - Birmingham City
futbol
22:45Sheffield Wednesday - Charlton Athletic
futbol
22:45Havant & Waterlooville - Slough Town
futbol
22:45Kingstonian - Corinthian-Casuals
futbol
22:45Lewes - Bognor Regis Town
futbol
22:45Malahide United - Portmarnock
futbol
22:45Portlaoise - Inchicore Athletic
futbol
22:45Maynooth University Town - Kilnamanagh
futbol
22:45Brechin City - Queen's Park
futbol
22:45Civil Service Strollers - East Kilbride
futbol
22:45Monopoli - Rieti
futbol
22:45Ternana Calcio - Bari
futbol
22:45Catanzaro 1929 - Reggina Calcio
futbol
22:45Millwall - Birmingham (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Lyon - Juventus
futbol
23:00Real Madrid - Manchester City
futbol
23:00Reading - Wigan Athletic
futbol
23:00Liffey Wanderers - Lucan United
futbol
23:00Centro Atlético Fénix - Club Atlético Torque
futbol
23:00Lyon - Juventus (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Real Madrid - Manchester City (beIN SPORTS HD 1)
tenis
00:00Heather Watson - Kateryna Bondarenko
tenis
00:00Tatjana Maria - Anastasia Potapova
tenis
00:00Cabal/Farah - Bambridge/Mclachlan
tenis
00:00Granollers/Ceballos - Mannarino/Martin
tenis
00:00Lopez/Lopez - Kubot/Melo
tenis
00:00Perez/Sanders - Wang/Zhu
tenis
00:00Seguel/Errani - Adamczak/Sanchez
tenis
01:00Gonzalez/Skupski - Purcell/Saville
tenis
01:00Nys/Auger Aliassime - Cacic/Lajovic
tenis
01:00Lister/Sizikova - Zacarias/Zarazua
futbol
01:15Club Nacional Asuncion - Bajai
futbol
01:15Liverpool Montevideo - Llaneros
futbol
01:15Cerro Porteño - Barcelona Sporting Club
futbol
02:00York City - Carlos
basketbol
03:00Virginia Tech - Virginia (S SPORT 2 HD)
futbol
03:30Clube de Regatas do Flamengo - Independiente del Valle
futbol
03:30Deportivo Pasto - Huachipato
futbol
03:30Universidad Católica del Ecuador - Club Atlético Lanús
futbol
03:30Sport Club Internacional - Deportes Tolima
futbol
03:40Deportes Quindío - Tigres Futbol Club
futbol
04:00Montreal Impact - Deportivo Saprissa
futbol
06:00Club América - Comunicaciones
basketbol
06:00Utah Jazz - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (TRT Spor HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:30Inter Zapresic - Lokomotiva
futbol
19:00Bursaspor - Altay
futbol
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
20:00Zenit Basket - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
20:00CSKA Moskova - Barcelona (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:55Basel - APOEL
futbol
20:55İstanbul Başakşehir - Sporting Lisbon
futbol
20:55Gent - Roma
futbol
20:55LASK Linz - Alkmaar
futbol
20:55Malmö - Wolfsburg
futbol
20:55Porto - Bayer 04 Leverkusen
futbol
20:55Espanyol - Wolverhampton
futbol
20:55M.Başakşehir - Sporting Lisbon (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:55Porto - Leverkusen (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:55Malmö - Wolfsburg (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:55Gent - Roma (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
22:00Alba Berlin - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
basketbol
22:05Maccabi FOX - Olympiakos (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Ajax - Getafe
futbol
23:00Arsenal - Olympiacos
futbol
23:00Benfica - Shakhtar Donetsk
futbol
23:00Celtic - Copenhagen
futbol
23:00Internazionale Milano - Ludogorets 1945
futbol
23:00Manchester United - Club Brugge
futbol
23:00Bull Salzburg - Eintracht Frankfurt
futbol
23:00Sevilla - Cluj
futbol
23:00Francis - Hartstown Huntstown
futbol
23:00Crumlin United - University College Dublin
futbol
23:00Manchester Utd - Club Brugge (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00Benfica - Shakhtar Donetsk (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
23:00Ajax - Getafe (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
23:00Baskonia - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 4)
futbol
01:15Club Plaza Colonia de Deportes - Zamora
futbol
01:15Club Guaraní - Palestino
futbol
03:30Audax Italiano - Cusco
futbol
03:30Fortaleza - Independiente Avellaneda
futbol
06:00Angeles - Club León
futbol
06:00Seattle Sounders - Club Deportivo Olimpia
basketbol
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
12:00Sydney - Western Sydney Wanderers
futbol
17:00Sesvete - Međimurje
futbol
18:30Krylia Sovetov - Orenburg
futbol
18:30Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Plovdiv
futbol
19:00Slaven Belupo - Varaždin
futbol
20:00Alanyaspor - Beşiktaş
futbol
20:00Dynamo Ceske Budejovice - Banik Ostrava
futbol
20:00Raków Częstochowa - Piast Gliwice
futbol
20:00Viborg - Hvidovre
futbol
20:00Pau - Dunkerque
futbol
20:00Academia Deportiva Cantolao - Atletico Grau
futbol
20:00Alianza Universidad - Deportivo Llacuabamba
futbol
20:00Club Cienciano Cusco - Ayacucho
futbol
20:00Sport Boys Warnes - Club Universitario de Deportes
futbol
20:00Universidad César Vallejo Club de Fútbol - Sporting Cristal
futbol
20:00Universidad San Martín - Carlos Mannucci
futbol
20:00Dnipro-1 - Dynamo Kyiv
futbol
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Khimki Moskova - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Karlsruher - Nurnberg
futbol
20:30Jahn Regensburg - Dynamo Dresden
futbol
20:30SSV Regensburg - Dynamo Dresden (S SPORT 2 HD)
futbol
21:00Aarhus - Hobro
futbol
21:00Gorica - Istra 1961
basketbol
21:00Zalgiris Kaunas - Olimpia Milano (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:10Ried - Avusturya Lustenau
futbol
21:10Vorwarts Steyr - Juniors
futbol
22:00Auxerre - Chamois Niortais
futbol
22:00Nancy - Clermont Foot
futbol
22:00Sochaux-Montbéliard - Rodez Aveyron Football
futbol
22:00Châteauroux - Havre
futbol
22:00Mans - Avant de Guingamp
futbol
22:00Stade Malherbe Caen - Grenoble Foot 38
futbol
22:00Orléans - Troyes
futbol
22:00Valenciennes - Ajaccio
futbol
22:00Avranches - Quevilly
futbol
22:00Bastia-Borgo - Lyon-Duchère
futbol
22:00Boulogne - Gazélec Ajaccio
futbol
22:00Le - Cholet
futbol
22:00Stade Lavallois - Toulon
futbol
22:00Concarneau - Béziers
futbol
22:00Créteil-Lusitanos - Red Star Saint-Ouen
futbol
22:00Villefranche - Bourg-Péronnas
futbol
22:00Almere City - Helmond Sport
futbol
22:00Eindhoven - Excelsior
futbol
22:00Volendam - Ahead Eagles
futbol
22:00Maastricht - Den Bosch
futbol
22:00N.E.C. - Breda
futbol
22:00Roda JC Kerkrade - Dordrecht
futbol
22:00Grasshopper Club Zürich - Aarau
futbol
22:00Chateauroux - Le Havre (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:30Fortuna Düsseldorf - Hertha
futbol
22:30Sint-Truidense - Mechelen
futbol
22:30Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
futbol
22:30Castleknock Celtic - Ratoath Harps
futbol
22:30Kilbarrack United - Larkview Boys
futbol
22:30Broadford Rovers - Glebe North FutbolClub
futbol
22:30Patrick's CYFC - Mochta's
futbol
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Nîmes Olympique - Olympique de Marseille
futbol
22:45Hibernian - Inverness
futbol
22:45Portsmouth - Rochdale
futbol
22:45Athlone Town - Cabinteely
futbol
22:45Bray Wanderers - Wexford Gençlers
futbol
22:45Drogheda United - Longford Town
futbol
22:45University College Dublin - Cobh Ramblers
futbol
22:45Cork City - Finn Harps
futbol
22:45Derry City - Bohemian
futbol
22:45Shelbourne - Patrick's Athletic
futbol
22:45Newbridge Town - Glenville
futbol
22:45Nimes - Marsilya (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00Norwich City - Leicester City
futbol
23:00Real Sociedad - Real Valladolid
futbol
23:00Las Palmas - Málaga
futbol
23:00Virtus Entella - Krotone
futbol
23:00Shamrock Rovers - Dundalk
futbol
23:00Cherry Orchard - Ballymun
futbol
23:00Kevins Boys - Corduff
futbol
23:00Templeogue United - United
futbol
23:00Tullamore Town - Greystones
futbol
23:00Collinstown FutbolClub - Newtown Rangers
futbol
23:00Swords Celtic - Dublin University
futbol
23:00Universidad Técnica de Cajamarca - Melgar
futbol
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
23:00Real Sociedad - Valladolid (spor SMART HD)
basketbol
23:00Valencia Basket - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:30Portimonense - Vitoria Setubal
futbol
01:00Racing Club de Avellaneda - Newell's Old Boys
futbol
03:10Club Atlético Colón - Boca Juniors
futbol
03:40Junior de Barranquilla - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
futbol
04:00Atlético San Luis - Juarez
futbol
04:00Deportivo Toluca - Monterrey
futbol
04:00Alianza Lima - Club Centro Deportivo Municipal
futbol
06:00Monarcas Morelia - Cruz Azul
futbol
06:10Club Tijuana - Puebla
basketbol
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
futbol
09:00Newcastle Jets - Perth Glory
futbol
11:30Melbourne Victory - Adelaide United
futbol
12:00Batrana Doamna - Ripensia Timisoara
futbol
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Concordia Chiajna
futbol
12:00Dunărea Călărași - Csikszereda Miercurea Ciuc
futbol
12:00Petrolul Ploiești - Farul Constanța
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Dunav Ruse - Botev Vratsa
futbol
14:00CSKA Moskova - Ural Sverdlovsk Bölgesi
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa
futbol
14:00Osmanlı Spor - Fatih Karagümrük
futbol
14:00Farense - Académico de Viseu
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
futbol
14:30Sirius Fotboll - Vasteras
futbol
14:30Sollentuna - Göteborg
futbol
14:40Miedz Legnica - Zagłębie Sosnowiec
futbol
15:00Eibar - Levante
futbol
15:00Erzgebirge - Hamburger
futbol
15:00Greuther Furth - Stuttgart
futbol
15:00Darmstadt 98 - Heidenheim
futbol
15:00Kolding - Næstved
futbol
15:00Astana - Kaysar
futbol
15:00Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo
futbol
15:00Desna Chernihiv - Mariupol
futbol
15:00Lviv - Oleksandriya
futbol
15:00Eibar - Levante (spor SMART HD)
futbol
15:00Erzgebirge Aue - Hamburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (TRT Spor HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Brighton & Hove Albion - Crystal Palace
futbol
15:30Hull City - Leeds United
futbol
15:30Hull City - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
16:00Magdeburg - Carl Zeiss Jena
futbol
16:00Eintracht Braunschweig - Uerdingen 05
futbol
16:00Zwickau - Würzburger Kickers
futbol
16:00Sonnenhof Großaspach - Hallescher
futbol
16:00Waldhof Mannheim - Kaiserslautern
futbol
16:001860 München - Chemnitzer
futbol
16:00Botev Plovdiv - Cherno More Varna
futbol
16:00Fremad Amager - Fredericia
futbol
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ra'anana
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Lazio - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Fulham - Preston (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
18:00West Ham - Southampton (TRT Spor HD)
futbol
18:00Valencia - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30PSG - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Udinese - Fiorentina (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:30Leganes - Alaves (spor SMART HD)
futbol
22:00Monaco - Reims (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Montpellier - Strasbourg (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Toulouse - Rennes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:45Napoli - Torino (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Granada - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
futbol
14:30Milan - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:00Coventry - Sunderland (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Bochum - Sandhausen (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Athletic Bilbao - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Tottenham - Wolverhampton (S SPORT HD)
futbol
17:00Parma - Spal (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Lecce - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:00Everton - Manchester Utd (TRT Spor HD)
futbol
17:00Nantes - Lille (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Espanyol - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Aston Villa - Manchester City (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Cagliari - Roma (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
futbol
22:45Juventus - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Lyon - St.Etienne (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Real Madrid - Barcelona (spor SMART HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)